فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه - کیونپ

فورتی گیت چیست،فورتی گیت 100e،فورتی گیت قیمت،فورتی گیت 600d،فورتی گیت،فورتی گیت خرید،فورتی گیت،لایسنس فورتی گیت،دوره فورتی گیت،مزایای فورتی گیت،نماینده فورتی گیت،اموزش فورتی گیت،دانلود فورتی گیت برای vmware،تنظیمات فورتی گیت،تجهیزات فورتی گیت،شرکت فورتی گیت،فایروال فورتی گیت،فایروال فورتی گیت 200e،فایروال فورتی گیت آموزش،قیمت فورتی گیت 200e،کلاس فورتی گیت،کتاب فورتی گیت،محصولات فورتی گیت،ماهان فورتی گیت،نمایندگی فورتی گیت،دوره های فورتی گیت،فایروال های فورتی گیت
فورتی گیت چیست،فورتی گیت 100e،فورتی گیت قیمت،فورتی گیت 600d،فورتی گیت،فورتی گیت خرید،فورتی گیت،لایسنس فورتی گیت،دوره فورتی گیت،مزایای فورتی گیت،نماینده فورتی گیت،اموزش فورتی گیت،دانلود فورتی گیت برای vmware،تنظیمات فورتی گیت،تجهیزات فورتی گیت،شرکت فورتی گیت،فایروال فورتی گیت،فایروال فورتی گیت 200e،فایروال فورتی گیت آموزش،قیمت فورتی گیت 200e،کلاس فورتی گیت،کتاب فورتی گیت،محصولات فورتی گیت،ماهان فورتی گیت،نمایندگی فورتی گیت،دوره های فورتی گیت،فایروال های فورتی گیت
فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه

امروز :

خانه خوراک اتوم آرشیو نسخه موبایل آپلود تماس با ما

کیونپ

با گسترش فروش محصولات کیونپ و راه اندازی دفتر مرکزی کیونپ در ایران ، دفتر مرکزی کیونپ ایجاد یک شبکه فروش فعال و حرفه ای را در سر لوحه خود قرار داد.  در این راستا تعهد به ارزشها و مشتری مداری کیونپ باعث شده تا کلیه نمایندگی های فروش کیونپ در ایران ، ملزم به راه اندازی واحد های تحقیق و توسعه، واحد مهندسی فروش کیونپ و تیم های پشتیبانی فنی کیونپ را بر طبق روالهای دفتر مرکزی کیونپ ایجاد کنند. پویایی در چند دهه اخیر به سرعت در حال تغییر و تحول است، تقاضا برای ظرفیت ذخیره سازی انبوه نیز افزایش یافته است و طور کلی به لطف وجود Wi-Fi و Gigabit Ethernet در محیط های کاری، خانگی، سبک زندگی و در نتیجه نیازمندی هایمان در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی می شود، حال می توان گفت واحدهای ذخیره ساز کیونپ QNAP به طور مشخص در سبک زندگی ما نقش آور بوده و به دنبال آن موجب تغییر در شیوه زندگی افراد و سازمانها گردیده ..


نمایندگی کیونپ

نمایندگی کیونپ QNAP PARTNER مهمترین فعالیت و تولیدات شرکت QNAP شامل تولید دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه NAS می باشد. شرکت کیونپ طیف وسیعی از ذخیره ساز تحت شبکه NAS کیونپ تولید می کند که از جمله ویژگیهای این نوع ذخیره سازهای تحت شبکه QNAP می توان به کاربری بسیار آسان ، توانایی بسیار خوب در کارهای محوله و عملکرد بالای ذخیره ساز تحت شبکه NAS، امکان افزایش فضای ذخیره سازی اطلاعات NAS در مقیاس بالا و بطور خیلی آسان ، قدرت پردازش ذخیره و بازیابی اطلاعات، کیفیت بالای سخت افزار و قطعات بکار رفته در مدلهای مختلف کیونپ QNAP نام برد.

محصولات کیونپ

ذخیره ساز کیونپ برای ایجاد کپی از داده های فعال مورد استفاده قرار می گیرد، این داده های ذخیره شده توسط دستگاه های بک آپ گیری کیونپ به صورت اولیه ذخیره می گردند و در صورتی که هارد دیسک خراب شود، داده های اصلی موجود در محصولات ذخیره ساز کیونپ، مورد بازیابی قرار می گیرند. نمایندگی فروش کیونپ ارایه و فروش محصولات کیونپ تنها مرکز تخصصی مشاوره خدمات و راهکارهای کیونپ . استفاده از دستگاه ذخیره ساز کیونپ در محیط های سازمانی و بسیاری از کسب و کارها یک نیاز ضروری می باشد؛ زیرا از بین رفتن اطلاعات کسب و کار می تواند مشکلات زیادی را در این زمینه ایجاد نماید.


فروش کیونپ

نمایندگی فروش محصولات کیونپ شرکت کیونپ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ذخیره ساز تحت شبکه در جهان شناخته می شود . کیونپ دارای یک شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده در همه کشور ها می باشد . از جمله در ایران نیز شرکت کیونپ دارای دفتر مدیریت منطقه ای بوده که وجود دفتر کیونپ در ایران خود یکی از مزایای انتخاب برند کیونپ نسبت به سایر تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات می باشد . شبکه فروش کیونپ در کنار پشتیبانی فنی بسیار خوبی که دارد اطمینان خاطری برای مشتریان می باشد که با خیالی آسوده نسبت به خرید ذخیره ساز کیونپ اقدام کنند و نگران پشتیبانی کیونپ و خدمات پس از فروش دائمی آن در ایران نباشند .

پشتیبانی فنی کیونپ

برای انتخاب و خرید کیونپ دلایل زیادی هست که ذخیره ساز کیونپ به همه آنها پاسخ خواهد داد . از جمله دلایلی که برای خرید کیونپ میتوان به آن موارد اشاره نمود:

 • کاربری آسان دستگاه های ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ
 • افزایش ظرفیت اطلاعات و نیاز به به ظرفیت های بالا در ذخیره سازی
 • پراکندگی اطللاعات و احساس نیاز به منسجم کردن اطلاعات
 • نیاز به اشتراک گذاری فایل ها در شبکه میان کاربران
 • دسترسی از راه دور به اطلاعات ذخیره شده در ذخیره سازکیونپ
 • اطمینان از امنیت فایلهای ذخیره شده در نس کیونپ

خرید کیونپ

بهترین راه برای نگه داری از داده ها و محافظت از آنها، خرید محصولات کیونپ می باشد، شما می توانید محصولات کیونپ را از نمایندگی کیونپ تهیه نمایید و از این پس داده های مورد نیاز خود را به سهولت مورد بازیابی قرار دهید. به این ترتیب دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات و داده های مهم خود نخواهید بود. ذخیره ساز کیونپ با ایجاد نسخه پشتیبان از داده های مورد نیازتان، از اطلاعات شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت می کند. پس از اطمینان از مواردی که در این بخش توضیح داده شد اکنون جهت خرید کیونپ سوالات متفاوتی هست از جمله :

 • کدام مدل از دستگاه NAS QNAP ؟
 • ذخیره ساز کیونپ انتخاب شده چه مشخصات سخت افزاری باید داشته باشد ؟
 • قیمت دستگاه NAS کیونپ چقدر است و آیا با بودجه من سازگاری دارد ؟
 • از کجا باید اقدام به خرید دستگاه NAS QNAP نمایم ؟

برای این منظور شما باید بررسی کنید که دستگاه ذخیره ساز کیونپ را که قصد خرید دارید باید دارای چه توان خروجی باشد . توان خروجی همان Performance مورد انتظار دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه می باشد.دستگاه های ذخیره سازکیونپ NAS بر اساس کارایی که دارند به سه دسته تقسیم میشوند :

 • ذخیره ساز تجت شبکه QNAP رده خانگی ( Home )
 • دستگاههای NAS کیونپ رده میانی ( کسب و کارهای کوچک SMB )
 • دستگاه کیونپ رده سازمانی ( Enterprise )

دسته بندی رده های محصولات ذخیره ساز کیونپ بر اساس مشخصات فنی سخت افزاری می باشد . با توجه منابع سخت افزاری مانند نوع و مدل CPU ، نوع و حجم Ram ، تعداد اسلات های هارد قابل نصب در شاسی دستگاه ( که به آن تعداد Bay می گویند ) .نصب ذخیره ساز کیونپ ؟

1- اولین نکته استفاده از کیونپ در شبکه شما به چه علت است ؟

 • ذخیره ساز کیونپ برای بکاپ سرورها و فایلهای خود
 • ذخیره ساز کیونپ به عنوان فایل سرور
 • ذخیره ساز کیونپ به عنوان Storage در سرورهای مجاری مانند ESX
 • استفاده از دستگاه NAS کیونپ بجای SAN

2- مشخص کردن فضای مورد نیاز در ذخیره ساز کیونپ

حجم فایلهای مورد نظر چه مقدار است . باید مشخص کنیم مقدار فضائی که برای ذخیره فایلهای خود میخواهیم چه مقدار باید باشد ؟ بهتر است در این مرحله پیش بینی فضای مورد نیاز در آینده و افزونگی داده ها را نیز در نظر بیگیریم .

3- انتخاب روش مدیریت هارد دیسکها و نوع Raid در کیونپ

با توجه به حجم کل ذخیره سازی که مورد نیاز هست باید مشخص شود مدل مدیریت هارد دیسکها در ذخیره ساز کیونپ چگونه است . یا اینکه از چه نوع ریدی میخواهیم استفاده کنیم مانند Raid0-Raid1-Raid5 و یا Raid های دیگر . و یا انکه اصلاً از هیچ Raid استفاده نکنیم و از روش JBOD در کیونپ استفاده کنیم ؟

4- مشخص کردن رده بندی محصولات کیونپ و بررسی سایر منابع کیونپ

با توجه به دسته بندی های فوق و اینکه خواسته های و انتظارات خود را از ذخیره ساز کیونپ مشخص نمودید اکنون انتخاب کنید که جزء کدام دسته از رده بندی های دستگاه NAS کیونپ هستید و دستگاه نس کیونپ مورد نظر شما باید چه سرعت خواندن و سرعت نوشتنی داشته باشند. پس انتخاب مناسب رده NAS می تواند تکلیف بسیاری از مشخصات سخت افزاری دیگر مانند CPU ،RAM، سرعت درگاهها،ظرفیت مورد انتظار وفناوری های مورد نیاز را مشخص کند.مدلهای جدید کیونپ

شرکت QNAP به عنوان پیشرو در صنعت ذخیره ساز تحت شبکه دنیا توانسته جایگاه بالائی را در بین فعالین این صنعت پیدا کند . این شرکت با داشتن بخش تحقیق و پژوهش خود داده های مختلف را از سطوح مختلف فروش ، خدمات پس از فروش کیونپ و نظرات کاربران مختلف ، جمع آوری کرده و پس از انجام عملیات داده کاوی نتایج آنها را در تولید محصولات جدید کیونپ استفاده می کند .

کیونپ در سال 2018 توانسته علاوه بر اینکه محصولات و سری های قبلی دستگاه های NAS خود را اصلاح کند ، محصولات جدیدی نیز به خانواده ذخیره ساز کیونپ اضافه کند . بیشترین مانور شرکت کیونپ در سری محصولات ذخیره ساز 2018 خود استفاده از پردازنده های AMD سری Ryzen می باشد . این پردازنده در حال حاظر یکی از پردازنده های قدرتمند در کامپیوتر بوده که کیونپ از آن در بیشتر محصولات 2018 خود استفاده کرده است .

معرفی دو محصول QNAP-TS251B و ذخیره ساز TR-004 یکی دیگر از رویداد های 2018 کیونپ می باشد . ذخیره ساز QNAP-TS251B یک ذخیره ساز مولتی مدیا می باشد که از پردازنده اینتل Dual Core استفاده میکند . این محصول کیونپ یکی از گزینه های مناسب برای کسانی است که فعالیتهای فیلم ، عکس و مولتی مدیا در مقیاس کوچک انجام میدهند برای مثال عکاسی ها و یا کسانی که کار تبلیغاتی انجام میدهند .

سری دیگر محصولات ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ سری QNAP-TS-X77-XU می باشند . این سری از محصولات کیونپ در مدلهای 8-9-12-16-24 Bay ارائه گردیده است که بنا بر نیازهای مختلف سازمانی کیونپ می تواند در سناریوهای مختلف ذخیره ساز شبکه استفاده گردد. سری محصولات ذخیره ساز QNAP-TS-X77-XU از پردازنده جدید AMD Ryzen NAS استفاده می کند و یکی از بهترین گزینه های ذخیره ساز شبکه برای استفاده در مجازی سازی و اتصال به سرور ESXi می باشد

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic